Realizace zakázek

Realizace zakázek zahrnuje tvorbu technické dokumentace, nákup všech subdodávek, zajištění výroby rozváděčů, ovládacích panelů a speciálních přístrojů, elektromontážní práce, funkční analýzu řízeného systému, programování a uvedení do provozu.

Nákup subdodávek

Veškerý elektromateriál je nakupován od renomovaných českých nebo zahraničních výrobců. Zejména u prvků měření a regulace a řídicích systémů převládá podíl zahraničních dodavatelů. Naším hlavním cílem je zajistit kvalitní a spolehlivé komponenty na moderní ověřené součástkové základně.

Výroba

Na výrobě rozváděčů, ovládacích panelů, speciálních přístrojů ATE spolupracuje s řadou místních elektrovýrobních závodů.

Elektromontáže

Elektromontážní práce zajišťuje samostatná montážní skupina pod vedením zkušených montérů s dlouhodobou praxí v tuzemsku i zahraničí. ATE realizovala elektromontáže řady rozsáhlých investičních projektů, průmyslových staveb s nasazením několika desítek montérů. U zahraničních zakázek zajišťuje ATE elektromontážní práce dodavatelským způsobem nebo tzv. šéfmontáží.

Servis

Společnost ATE zajišťuje záruční i pozáruční servis do 6 až 48 hodin, dle vzdálenosti uživatele.

 

Pokud Vás zaujala možnost automatizace technologických procesů a dodávek elektrických zařízení, bez váhání se na nás obraťte a domluvte si s námi osobní konzultaci, na které společně prodiskutujeme Vaše potřeby.

Položky označené * jsou povinné.