Profil společnosti

Společnost ATE byla založena v roce 1992 v Hradci Králové jako plně česká soukromá společnost s ručením omezeným. Od počátku svého vzniku se ATE zabývá systémy automatizace technologických procesů a dodávek elektrických zařízení. Celou šíři služeb nabízí jak jednotlivě, tak i formou komplexních dodávek tzv. „na klíč“.
ATE zasahuje do všech segmentů průmyslového trhu a to nejen v České republice, ale podílí se významnou měrou i na zahraničních dodávkách.

Nejvýznamnějším průmyslovým odvětvím, ve kterém společnost ATE podniká jsou nejrůznější potravinářské technologie, zejména výroba a zpracování cukru, piva a mléka, ale významnou měrou se podílí i dodávkami do ostatních odvětví jako je např. energetika, automobilový průmysl, masný průmysl, strojírenství, výroba stavebních hmot, gumárenství, zpracovatelský průmysl a různé speciální technologie - brides dreams uk.

Společnost ATE zajišťuje komplexní inženýring a specialisté firmy věnují velkou pozornost každému kroku úspěšné investiční výstavby, zvlášť pak analýze investičního záměru zákazníka, rozplánování výstavby, projektování silnoproudu, navržení ASŘTP, zajištění komplexních dodávek, instalaci dodané technologie včetně elektromontážních prací. Velký důraz je kladen na provádění individuálních zkoušek, komplexní vyzkoušení a uvedení do provozu včetně odborného zaškolení pracovníků uživatele.

 

Pokud Vás zaujala možnost automatizace technologických procesů a dodávek elektrických zařízení, bez váhání se na nás obraťte a domluvte si s námi osobní konzultaci, na které společně prodiskutujeme Vaše potřeby.

Položky označené * jsou povinné.